Domů O mně Služby Recenze Fotogalerie Proměny Slevové kódy Kontakt

RECENZE

Co vše zde můžete mně a ostatním sdělit:

Nejlepší trenérka, se kterou jsem se nadřela. Je hodná, milá, ale umí i potrápit. Výsledky rozhodně stojí za to ??‍♀️. Vřele doporučuji. Už se moc těším až fitka otevřou a pořádně se zapotím se skvělou Barčou ??

Lili B.

S Barčou mám jen ty nejlepší zkušenosti, je vždy pozitivně naladěná, tréninky s ní jsou zábavné a pokaždé pestré. Můžu jen doporučit ?

Karolína M.

Baru = profesionál. Měl jsem spousty ,,trenérů”, ale Bára mě za tu dobu naučila nejvíce a posunula mě o mnoho levelu dále. Už se těším až otevřou fitka a budeme dále pokračovat.

Tomáš H.

Barča se dokáže individuálně přizpůsobit jakýmkoliv potřebám klienta a to i v případě, že u klienta dojde k nějaké změně, dokáže přepnout téměř ze dne na den (já řešila problémy s jídlem a celkovým fungováním těla způsobené nadměrným stresem). S jejími službami, ať už jde o osobní tréninky, jídelní plány nebo online koučink, jsem byla a jsem velmi spokojená. Hodně mi pomohla v různých směrech i po psychické stránce. Díky ní jsem se mnoho naučila, pochopila a za to jsem opravdu vděčná.

Marie L.

Díky Barče jsem se posunula už během chvíle tam kam jsem sama ani za rok nezvládla posunout. Je to moc pozitivní člověk, který při tréninku umí naladit tu správnou náladu. Líbí se mi, že pro ní není sport jen koníček, ale skutečná práce, které po všech stránkách rozumí. S Barčou jsem velice spokojená a mohu jen doporučit.

Simona Ch.

Barča je dříč a makáč, tvrdě si jde za svým cílem a vlastně i za Vaším. Za dobu svého podnikání se neuvěřitelně posunula. Pomohla mi pochopit co znamená jíst ,, normálně ,, bez strašných diet a přitom mi jde váha pomalu dolů.? Díky Barče jsem pochopila jak na cvičení a dýchání, že je vlastně skoro vše o vaší mysli. Baru je člověk který se dokáže díky svým klientům přetrhnout na dvě půlky, je skvělá. Já moc děkuji. ♥

Veronika K.

Za mně nejlepší Trenérka a to jsem jich zažila mnoho… výsledky se opravdu dostavili a musím říct, že její přístup ke klientům je víc než skvělý !! Na tréninky se vždy těším, i když mě teda nešetří. Jsem opravdu vděčná, že jsem na Barču narazila .

Zuzana D.

Jídelníček pestrý, s kvalitní stravou, žádné že bych jedl to samé dokola …. Přístup má Barča skvělý a profesionální :) Trénink na zaměření slabin, pro posílení daných problémových partií a celkovou mobilitu Skvělá komunikace zda-li jde vše jak má, jak se cítím a jak vše funguje ;) Dávám jednoznačně 10 z 10 ;)

Jaroslav H.

Barca je trener s velkym T. Pokud opravdu chcete se sebou neco udelat, tak ji doporucuji vsemi deseti! Poradu vam, jak se stravou (ne nehladovite, spis naopak mate problem vse snist;) ), tak vas nauci spravnou techniku pri cviceni, abyste si spise neublizili nez pomohli. Diky Barco!

Kristýna S.

K Báře jsem přišla naprosto rezignovaná na svou postavu, cvičení, diety, jídelníčky. Měla jsem za to, že jsem vyzkoušela už všechno a prostě na mě nic nefunguje. Po pár trénincích jsem ale začala měnit názor. To, jak celý trénink podává, jak vše člověku přizpůsobí na míru (v mém případě to byla špatná záda) je až neuvěřitelné. Vůbec to není o hodinovém posilování na strojích nebo hladovění, jak jsem si vždycky myslela. Bára mi doslova otevřela oči jak v jídle, tak ve vnímání sama sebe. Díky ní jsem úplně změnila životní styl, stravování, přestala mě bolet záda a to všechno během tří měsíců. Pokud je někdo člověk na správném místě, tak je to Bára a já jí za všechno moc děkuju.

Pavla H.

Barča je skvělý člověk! Je milá a vždy dobře poradí! Cvičení s Barčou mi hrozně baví a cítím se vždy příjemně ?

Tereza H.

Barča je skvělá trenérka ,která bere svoji práci jako poslání . Ví co dělá a proč to dělá ,vždy pomůže a poradí . Zaměřuje se na individuální potřeby . Při tréninku ze mě dostane maximum a není s ní nuda . Jsem s jejími službami velmi spokojená a doporučuji všem ??

Ivana D.

Barču už znám pár let a její práci trenérky a poradenství co se týče jídelníčku, sleduji už dlouho. Ale až minulý rok v lednu, kdy jsem si stoupla po dlouhé době na váhu a celá se zhrozila, div jsem se nerozbrečela, kam až jsem to nechala dojít, jsem Barču oslovila, jestli mi udělá jídelníček. Od února jsem začala s jídelníčkem + fitko s Barčou ve fitku. 3 měsíční spolupráce + v době karantény 6 týdenní progres vypracován přímo od ni. Pak už jsem jela sama na sebe, bez jídelníčku a váhu si do teď udržela. Díky Barče, mě nový zdravý životní styl, vážně baví a za ten rok jsem zhubla 20kg???Barča se celou dobu zajímala o můj zdravotní stav, jak mi to jde s jídlem atd. Určitě v tom nehledá jen byznys, ale zajímá se o své klienty. Já jsem s ní, jako s trenérkou byla maximálně spokojená a určitě všem doporučuji ❤

Eva Ř.

Na tuhle kočku nezapomenete.. Jasně, vzhled supermodelky, ale já si cením profi přístupu, inteligence a odbornosti.. Ta holka ví, o čem mluví a má ❤ na pravém místě.

Iveta H.

S Barčou spolupracujeme od dubna 2023. Oceňuji skvělé vedení tréninků. Zapracovaly jsme na mobilitě, zlepšíly jsme slabá záda a významným způsobem zlepšily držení páteře, Kondice se u mne taky zlepšila. Těším se na další treninky, výzvy a posuny. Velké díky Baruško.

Daniela P.

Po druhém porodu mi zůstala diastáza ve stavu kdy mi lékař doporučil rehabilitace jinak půjdu na sešití. Normální rehabilitace byly fajn ale s velice minimálním výsledkem. Zkusila jsem oslovit Baruš, zda by mi nezkusila pomoct, abych se vyhla sálu. Po cca 3 měsících, trénink 1 týdně (+doma) byl znát veliký pokrok. Poslední kontrola u lékaře dopadla skvěle a žádné sešívání se nekonalo ani nebude. Barče moc děkuji za péči, individuální přístup a postavení tréninku na míru, ale především energii, která z ní vyzařuje, trpělivost a ochotu pomoct. Ještě jednou veliké díky. ??? Barunko Díky ??

Štěpánka Ch.

Barunka je profík na slovo vzatý. Velmi lidský a vstřícný přístup. Můžu všem vřele doporučit ❤

Lucie M.

Trénink každého z nás je odlišný, ať už na základě našich cílů či fyzických dovednosti. Během tréninku preferuji osobitý a profesionální přístup, který staví své základy na správném držení těla a poté se staví dal...? u Barči se mi dostalo vše od vysvětlení, přes tréninky mně ušité na míru, kterými se společně dostáváme k mému cílu. Ale nejen to, Bára je i skvělá psychická podpora jak v době tréninku tak kdykoliv mimo něj. Je to skvělá milá holka a kdo stojí o kvalitního trenéra, je na správné adrese ?

Petra N.

O Barče jako o člověku můžu říct, že je moc milá a sympatická, její vystupování je jemné a už na první dojem působí jako někdo koho chcete znát ??. A trenérka? Objevila jsem jí v lednu 2020. Hledala jsem takového trenéra který nebude jen trenérem jako takovým. Měla jsem spoustu otázek a potřebovala jsem aby mi je někdo dokázal zodpovědět ☝Ano, a to je přesně Barča! Svou upřímností už mi mnohokrát ušetřila čas. I přes svou vytíženost, mi odepisovala i v osobním čase, po práci i po večerech. Co jsi mě naučila Baru? Naučila jsi mě že nic není hned a na dobré věci si člověk počkat prostě musí, stejně tak jako že musím poslouchat co se mi snažíš říct. Jsem od přírody netrpělivá, ale já si několikrát ověřila že i ty nasloucháš mě, a proto vždy zvládnu chvilku zastavit a vnímat jaký směr mi nabízíš? Já jsem názoru že by klient přes své nasazení neměl ždímat z trenéra vše co chce, energie obou přece něco stojí, skoro bych řekla že i čas strávený s tebou spoustu otázek zodpověděl sám. Je veliká úleva mít takového trenéra který vás učí pochopit VAŠE PROČ!!! Barunko Díky ??

Lucie Š.

S Barčou jsem začala cvičit v lednu 2020 a zároveň si nechala sestavit jídelní plán na míru.Líbilo se mi,že každá hodina byla jiná.Stále přicházela s novými cviky.Všechno mi předvedla,vysvětlila a naučila.Prostě Bára je profesionál,která rozumí své práci a bere ji jako svůj koníček.Je ochotná se vším pomoc,neustále k dispozici a fér přístup ?

Tereza N.

S Barčou cvičím už 2 roky, z toho půl roku mám individuální tréninkový plán. Barču jsem oslovila z důvodu bolestí zad a problémům s krční páteří, které jsem do té doby řešila pouze léky. Barča už během prvního tréninku pozná, co člověk potřebuje, kde jsou disbalance a na co je třeba se zaměřit. Dbá na techniku a na každém tréninku si dává záležet, nejsou to pouze “klasické” cviky co zná každý a každý trénink je něčím zajímavý. Kromě profesionálního přístupu a dlouholetých zkušeností je Barča taky moc milý člověk a na tréninku se s ní člověk i zasmějě a pobaví. Mohla bych psát dál, ale stačí se podívat na fotky na webu nebo jejím instagramu a hned se vidí, že za sebou má skvělé výsledky., takže mohu jen doporučit.

Diana C.

Na Barču jsem se obrátila kvůli redukci tuku a po pár měsících z toho vznikla příprava na první závody v bikiny fitness , která obsahovala jídelní plán + tréninkový plán + pozing . Za necelý rok se nám podařil obrovský progres a -15kg tuku . Barča má profesionální a lidský přístup a každému klientovi se věnuje na 100%. . Znovu jsem se na ni obrátila po porodu - shodit poslední poporodní kila - úspěšně zhubnuto. K Baru se budu vždy ráda vracet . Doporučuji ?

Tereza D.