Domů O mně Služby Produkty Recenze Fotogalerie Proměny Slevové kódy Kontakt

OSOBNÍ TRÉNINK

 • Klasické cvičení ve fitness
 • Práce se středem těla, hluboký stabilizační systém - HSSP
 • Cvičení s pomůckami
 • Individuální přístup na základě diagnostiky + kompenzační cvičení
 • Příprava na fyzické testy
 • Statický a dynamický strečink
 • Funkční tréninky pro sportovce včetně rehab
 • Cvičení v těhotenství a po porodu, práce s diastázou, pánevní dno.
 • Závodní příprava + pózing ženských kategorií ve fitness (Bikini fitness, Wellness fitness, Fit model - SKFČR/IFBB)
 • Pomoc mentálního nastavení ke zdravému přístupu cvičení a jídlu
 • Online coach na jídelní či tréninkové plány s individuálním přístupem


Klikněte na tlačítko “Mám zájem o spolupráci", vyplňte formulář a já se s Vámi zpětně spojím.

OSOBNÍ TRÉNINK

Cítíte se nepohodlně ve svém vlastním těle, nebo stále hledáte nový cíl, kam své tělo posunout? Pokud jste na této stránce a hledáte informace k mým službám, nejspíš jste zde díky jednomu z možných důvodů. Nejste spokojeni se svým vzhledem, nevíte, jak na to, protože vám chybí potřebné znalosti a strategie. Možná se cítíte, že máte znalostí dost, ale přesto stále nedosahujete svých cílů, přesto vám stále ještě něco chybí. Možná také máte špatné předchozí zkušenosti a nevíte si rady. Možná jste se dostali svým snažením o vysněné tělo do slepé uličky a nevíte, jak se z ní dostat. Každý den, kdy se podíváte do zrcadla, vidíte člověka, který se snaží, ale nemá správné nástroje a vedení k tomu, aby dosáhl svého cíle. Pracujete tvrdě, ale bez jasného a správného plánu jdete slepě vpřed. Nebo vám chybí správné vedení a disciplína. Nedaří se vám vydržet a buď stále začínáte a stojíte na místě, nebo jste to v sobě už chtěli vzdát. Nebo se probouzíte s bolestmi a rady/ léky vašeho lékaře vám nepomáhají. Třeba také řešíte, proč vás během tréninku nebo po jeho dokončení něco bolí.

Našli jste se v některých větách výše? Ať už je váš důvod jakýkoliv, představte si, jak by to bylo, kdyby byl tento problém vyřešen, váš režim zacílený a účinný k dosažení vašeho cíle. Jak byste se cítili, kdyby byla vaše postava přesně taková, jakou jste vždy chtěli. Jak by se zlepšil váš zdravotní stav, sebevědomí a celkový pocit štěstí. Jak by se váš život zlepšil, kdybyste mohli dosáhnout svých cílů a mohli je třeba posouvat ještě dále, bez jakéhokoliv omezení.

Tato cesta k lepšímu životu, lepší postavě a lepšímu zdravotnímu stavu je možná i díky osobním tréninkům, které vám mohu poskytnout zrovna já. Mé tréninky probíhají v Plzni a jsou navrženy tak, abych vám pomohla překlenout tu propast mezi tím, kde jste nyní, a tím, kde chcete být. Zahrnuje diagnostiku pohybového aparátu, provedeme různé testy a na základě toho určím správné cvičení a tréninkové postupy, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů s vaším aktuálním stavem. A co víc, budu vás každým tréninkem posouvat neustále kupředu. Ať už jste začátečník, který potřebuje usměrnění, nebo zkušený cvičenec, který hledá nové výzvy, či chcete pouze vyřešit nějaký problém, mé tréninky jsou přizpůsobeny vašim individuálním potřebám a časovým možnostem. S naším společným tréninkem ve fitness získáte klíč k tomu, aby se vaše představa stala skutečností.

Osobní tréninky a výsledky se mnou nejsou závislé na tom, zda spolu cvičíme několikrát do týdne, či chodíte cvičit i sami. Mé tréninky jsou dostupné všem a přizpůsobené vašim finančním a časovým možnostem a díky tomu také vaše tréninky přizpůsobím.