Domů O mně Služby Recenze Fotogalerie Proměny Slevové kódy Kontakt

Proč zrovna já

BARBORA BRUNATO

Jsem prozatím první a doposud jediná z Plzně, která reprezentovala národní tým České republiky v kategorii Bikini Fitness na Arnold classic Europe 2021 a z 24 závodnic se obhájila v TOP 10 na této světové soutěži, na kterou jsem se po předchozích zkušenostech minulých sezón pod vedením připravovala tentokrát sama - a také jako doposud jediná z Plzně reprezentovala o další měsíc později na Mistrovství světa. Získala jsem tedy přehled od úplných základů cvičení až po stravování až do závodní úrovně na světových soutěžích a to vše v souladu se zdravím a zachováním ženské rovnováhy. Spolupracuji i s fyzioterapeuty a dodnes jsem vyhledávaná i trenéry a trenérkami z Plzně a okolí, kterým předávám své metody a tudíž věřím, že díky tomuto všemu mám co nabídnout.

Něco málo o mně

Jako osobní trenérka v Plzni nabízím široké spektrum služeb, které sahají od individuálního tréninku pro začátečníky až po závodní přípravu ženských kategoriích. Trenérskou praxi mám od roku 2015. Za tu dobu prošlo pod mým vedením spousta žen, dívek a mužů s dosti odlišnými cíli a já tak získala v průběhu praxe komplexní přehled v oblasti trénování, kompenzačních / rehabilitačních cvičení, výživy a psychologie s tím spojené.

Rovnováha

Mým posláním je transformovat nejen těla, ale i životní styl mých klientů, a pomáhat jim najít rovnováhu v jídle a pohybu. S hrdostí mohu říci, že jsem pomohla mnohým ženám s nízkým sebevědomím najít sílu a odvahu prezentovat se sebejistě, ať už ve světě sociálních médií nebo v každodenním životě s tím, že jsou se sebou spokojenější a cítí se skvěle. Má největší výhra tedy není samotný výsledek progresu, ale že pochopí smysl jídla, pohybu a naučí se mít rády hlavně sebe.

Trénuji I muže a profesionály napříč obory

Můj přístup je holistický a zahrnuje kompenzační a rehabilitační cvičení, individuálně přizpůsobené výživové plány a psychologickou podporu. Mám zkušenosti s tréninkem mužů z různých oblastí, včetně profesionálních sportovců a příslušníků bezpečnostních složek. Pracuji také s fyzioterapeuty a psycholožkami, které se na mně obrací se cvičením a stravováním.

Od náprav až po profesionály

Klienti mě vyhledávají pro mé schopnosti zaměřit se na jejich specifické potřeby, opravit dysfunkce a vylepšit techniku cvičení pro dosažení optimálních výsledků a bezbolestného pohybu. Mám zkušenosti s řešením bolestí pohybového aparátu, včetně práce s klienty s vyhřezlými plotýnkami nebo po zraněních a operacích. Umím tedy tréninky zaměřit od úplných základů až po profesionály. Na jedince, kterým dokáži předat to, co přesně potřebují.

Řeším i nezdravý vztah k jídlu

Již jsem i úspěšně vyřešila pár klientek s nezdravým vztahem k jídlu, kde uplatňuji nejvyšší opatrnost a profesionální přístup, spolupracuji s odborníky a nabízím citlivé vedení a podporu. Zde je nutná naprostá opatrnost, informovanost, odbornost a profesionalita trenéra, aby takovéto vážné poruchy řešil - k rukám mám ale vždy profesionály napříč obory, v tomhle případě psycholožky či mentální koučky a v případě potřeby a vašeho zájmu předávám kontakty.

Získaná důvěra u fyzioterapeutů

Dále spolupracuji i přímo s fyzioterapeuty, ke kterým jsem si díky svému přístupu ke cvičení získala jejich důvěru a i po kontrolách získávám pozitivní zpětné vazby, že dochází ke zlepšení, popřípadě odstranění problémů. Mé služby jsou vyhledávány i klienty, kteří hledají nápravu po neúspěšných zkušenostech s jinými trenéry nebo potřebují řešit nově vzniklé problémy.

Vyhledávaná I trenéry a trenérkami z plzně a okolí

Je pro mě ctí být důvěryhodnou osobou v Plzni a okolí i pro trenéry a trenérky, ať už zbavení bolestí se zaměřením na nápravu pohybového aparátu, nebo také na závodní přípravy a v neposlední řadě i na konzultace, kterými u mě hledají pomoc ohledně svých služeb s klienty.
Poptávky mých služeb jsou i mezi lidmi, kteří již pod jinými trenérskými službami prošli a přesto nenašli to, co hledají, nebo naopak potřebují napravit bolesti, které v rámci jiných tréninků vznikly, nebo se neodstranily. To se týká i spoluprací na individuální stravovací plány.

Komplexní přístup

Jsem tedy osobní a on-line trenérka, která má komplexní přístup v klasickém cvičení ve fitness a stravě a mám pozitivní ohlasy mnoha lidí, kteří využili a nadále využívají mých služeb, že jsem jim svým přístupem pomohla prý i v dalších oblastech života, krom fitness.

Jsem vděčná za dosavadní důvěru, kterou do mě všichni doposud vložili a stejně tak jsem připravena pomoci na vaší cestě transformací i vám.

SPECIALIZACE

 • Klasické cvičení ve fitness
 • Práce se středem těla, hluboký stabilizační systém - HSSP
 • Cvičení s pomůckami
 • Individuální přístup na základě diagnostiky + kompenzační cvičení
 • Příprava na fyzické testy
 • Statický a dynamický strečink
 • Funkční tréninky pro sportovce včetně rehab
 • Cvičení v těhotenství a po porodu, práce s diastázou, pánevní dno.
 • Závodní příprava + pózing ženských kategorií ve fitness (Bikini fitness, Wellness fitness, Fit model - SKFČR/IFBB)
 • Pomoc mentálního nastavení ke zdravému přístupu cvičení a jídlu
 • Online coach na jídelní či tréninkové plány s individuálním přístupem

CERTIFIKACE

 • Trenérská škola VITAL INSTITUT a SYNERGY Academy (2015)
 • Základy TČM/ tradiční čínské medicíny, psychosomatiky (VITAL INSTITUT)
 • Funkční trenér se zdravotním zaměřením (Improve Academy)
 • Cvičení na míči (Dexter Academy)
 • Těhotné a po porodu (3DFA)
 • Dosáhni naturálního maxima + výživa a suplementace (Institut moderní výživy)
 • Střed těla (Fitness Institut)
 • Moderní výživa (Institut moderní výživy)
 • Metodika závodní přípravy (Fitness Institut)
 • Další certifikované kurzy v oblasti psychologie a práce s lidmi

ZKUŠENOSTI

 • Reprezentantka českého národního týmu Bikini fitness na Arnold Classic Europe 2021 (TOP10) a Mistrovství světa 2021
 • 14 absolvovaných závodů v Bikini fitness od 2015, 12x medailové umístění a TOP6 na české i mezinárodní scéně IFBB
 • Zmíněné specializace, spolupráce s lidmi i na doporučení fyzioterapeutů
 • Úspěšné spolupráce s klienty s nezdravým vztahem k jídlu, v případě nutnosti osobně spolupracuji s psychology, úspěšné navracení hormonální rovnováhy i při ztrátě menstruace.