Domů O mně Služby Recenze Fotogalerie Proměny Slevové kódy Kontakt

INDIVIDUÁLNÍ JÍDELNÍ PLÁN

  • 3 měsíce spolupráce, 1. měsíc možnost úprav jídel, pokud něco nesedí
  • Na míru vypočítané a sestavené jídelní plány, které se budou v případě nutnosti upravovat (makroživiny, gramáže)
  • Každý měsíc po dobu spolupráce pod dohledem (kontrola váhy, měření), fotky (před/po), shrnutí
  • Sestaveno každému klientovi na míru dle řádně vyplněného dotazníku a dodatečné komunikace přes e-mail
  • Bez omezení, vyvážené poměry bílkovin, sacharidů, tuků
  • Základní a běžně dostupné potraviny, žádné složitosti
  • V případě potřeby dosazení vámi vypsaných potravin/jídel dle dotazníku
  • Tato forma vás naučí vnímat potraviny, vhodné gramáže jídel a kde jste dělali chyby
  • Online e-mailová podpora po dobu spolupráce, v případě nutnosti na příjmu

Aktuální cena: zkontrolujte dostupnost a možnost spolupráce

Klikněte na tlačítko “Mám zájem o spolupráci", vyplňte formulář a já se s Vámi zpětně spojím.

INDIVIDUÁLNÍ JÍDELNÍ PLÁN

Svět internetu je stále matoucí, že? Kolik tedy, že byste měli jíst za účelem vašeho cíle, aby to fungovalo? Nebo už jste to zkoušeli a bez výsledku? Nebo jste výsledek měli a pak se tělo zastavilo? Nebaví vás začínat stále znovu a chcete správně nasměrovat?

Pak vám mohu nabídnout stravovací plány. Jsou sestavené tak, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám a cílům. Ať už chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo jen jíst zdravě. Nejen že vám ušetří čas a stres, ale také vám umožní jíst vyváženě a zdravě.

Měla jsem už dost feedbacků od klientely, kteří již někde spolupráce měli a vím přesně, proč něco nefungovalo, nebo co lidem chybělo. Já vám svoji službu nastavím tak, že si sice nebudete moci vybírat z deseti jídel v jednom chodu, ale právě tak, aby byl jídelníček zcela jasný, čeho se držet. Moji teorií je, že pokud se chcete z jednoho bodu A dostat do druhého bodu B, je potřeba se držet řádně nastaveného plánu, díky kterému budu mít vše pod kontrolou a i kdyby to nehnulo, tak se stejně dobereme k tomu, proč zrovna vám to nefunguje a jak to nejoptimálněji nastavíme pro vás. Tedy máte ode mě jistotu, že spolupráce u mě vám za všech okolností něco předá. I přesto tam budete mít výběr co nejvíc pestrého jídla a z běžně dostupných potravin a já vám budu kdykoliv po dobu spolupráce k dispozici.

Jídelníček se nastavuje dle řádně vyplněného dotazníku a já se vám ho pokusím sestavit tak, aby odpovídal vašim návykům a nevybočoval tak, že to pro vás bude šok! Nestane se, že byste tam měli něco, co nejíte, ale naopak se snažím přizpůsobit to právě každému z vás. Proto jsou jídelníčky zcela individuální na každého z vás a závisí pouze na tom, jak řádně mi vyplníte vaše dotazníky, které budu potřebovat k sestavení. Spolupráce trvá tři měsíce a jde kdykoliv opět prodloužit.